Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513112

Tehnosüsteemide projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • nõrk- ja tugevvoolualaste projektide juhtimine (sh valve- ja videosüsteemid, arvutivõrgud, helindus, hoone automaatika) või osalemine projektides meeskonna liikmena
  • riigihangete korraldamine koostööpartnerite leidmiseks
  • hanke tulemusena sõlmitud lepingute täitmise järelevalve
  • tellijapoolsete lepingukohustuste täitmise tagamine ja tellija esindamine
  • projekteerimise ja ehitustööde nõrk- ja tugevvooluosade kontrollimine ja järelevalve teostamine
  • kogu protsessi dokumenteerimine ja aruandlus lähtuvalt ettevõttes ja konkreetse projekti raames kehtestatud reeglitele ja seadusandlusele

Ootused kandidaadile

  • elektrialane kõrgharidus
  • vähemalt 3a töökogemus nõrk- ja/või tugevvoolu ehituse või projekteerimise valdkonnas
  • elektrialase B- pädevustunnistuse olemasolu või eeldused selle saamiseks
  • arvutikasutamise oskus heal tasemel ( sh MS Project, AutoCAD)
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, pingetaluvus
  • oskus töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga
  • autojuhiluba
  • riigisaladuse loa olemasolu või valmisolek loa taotlemiseks

Kasuks tuleb
  • kutsetunnistus Turvasüsteemide tehnik tase 5

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Tööpakkumise number
#513112

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2018

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) on 2001. aastal riigi kinnisvara senisest tõhusamaks haldamiseks loodud Eesti Vabariigile kuuluv 215 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Ettevõttel on viieliikmeline nõukogu, millesse kuuluvad Tarmo Porgand, Aivo Adamson, Sulev Luiga, Marek Pohla ja Tõnu Toompark.

RKAS annab tööd enam kui 250 inimesele.

Vaata rohkem