Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305779

Tehnoloogiliste lahenduste müügijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö peamiseks ülesandeks on edendada ja vahendada Konesko tehnoloogiliste lahenduste ja võimaluste müüki koduturul Eestis ja välisturgudel. Sa kaardistad turge ja kliendivajadusi, lood ja hoiad kontakte olemasolevate ja uute klientidega, pead läbirääkimisi, teed hinnapakkumisi ja –kalkulatsioone. Sa vastutad uute allhanke projektide koordineerimise eest. Müügijuhina teed tihedat koostööd erinevate tehaste juhtidega, osaled rahvusvahelistel messidel ja külastada kliente välisriikides.

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat, kui Sul on inseneri valdkonna haridus, soovitavalt masinaehituse erialal. Sul on kaasaegsed tehnilised süvateadmised, B2B müügikogemus, töökogemus masinaehituse või elektroonika valdkonnast. Sa oled innovaatiliste ideedega, mida realiseerid koos ettevõtte juhtkonnaga. Töö eeldab väga head inglise keele oskust. Eesmärkide saavutamisele aitab kaasa ladus suhtlemisoskus, initsiatiiv kliendisuhete loomisel ja arendamisel, iseseisvus tegevusplaanide elluviimisel. Sul on valmisolek töötada Koerus asuvas peakontoris.

Konesko pakub Sulle unikaalset võimalust kaasa aidata ettevõtte strateegiliste eesmärkide elluviimisele. Edukas sooritus müügijuhi ametikohal võib avada uusi arenguvõimalusi ettevõttes. Töötasu on väärikas.

Tööpakkumise number
#305779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2013
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2013

AS Konesko on 1992. aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevusalaks elektrimootorite, elektrikappide-kilpide valmistamine ning sildkraanade metallkomponentide valmistamine ja masinaehituslik allhanke töö. Firma mootoritehas asub Koerus ning metallitehas Põltsamaal. Tänaseks on AS Konesko suurim elektrimootorite tootja Eestis. Hetke seisuga pakub ettevõte tööd üle 300 inimesele. www.konesko.ee

Vaata rohkem