Värsked tööpakkumised

Tehnoloogiaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108128

Tööpakkumise number

108128

Töö kirjeldus

Tehnoloogiaspetsialist vastutab võtmeklientide tehniliste küsimuste lahendamise eest. Sinu ülesandeks on kliendi tehnilise keskkonna uurimine, hindamine ja disain vastavalt SAS tarkvaralahendustele. Samuti on Sinu ülesandeks müügimeeskonnale tehnilise toe pakkumine, esitluste ning seminaride ettevalmistamine ja läbiviimine. Ettevõtte jaoks on oluline väga hea meeskonnatöö ja seetõttu on Sul oluline roll informatsiooni juhtimisel SAS-i partnerite ja klientide vahel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus (soovitavalt majandus-, matemaatika- või IT-alane). Sul on infotehnoloogia valdkonnas töötamise kogemus. Sinu töös on vajalikud teadmised ja/või kogemus andmeanalüüsi või matemaatilise statistika valdkonnas. Sa oled meeskonnamängija, Sulle meeldib klientidega suhelda ja nende probleemidele lahendusi leida. Vajalik on heal tasemel eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene ja soome keele oskus suhtlustasemel.

SAS pakub Sulle võimalust ühineda suurima Business Intelligence tarkvara ja teenuseid pakkuva ettevõttega maailmas. See töö võib olla Sinu jaoks, kui Sa hindad stabiilset ja motiveeritud meeskonda ning Sind paelub karjäär rahvusvahelises ettevõttes. Meeskonnaliikmena on Sul võimalus võtta otsene vastutus meie klientide käekäigu eest ning vastutasuks pakume kindlasti head töötasu. Paljude klientide tuleviku prognoosimise täpsus sõltub koostöös müügimeeskonnaga just Sinust!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2007
Kuulutus sisestati:
14. mai 2007

SAS on 1976. aastal loodud maailma suurim eraomanduses olev tarkvarafirma. Rohkem kui 400-s SAS-i kontoris üle maailma töötab ca 10 000 inimest. SAS on ärianalüüsi tarkvara maailmaturu liider pakkudes 4-le miljonile kasutajale üle maailma tipptehnoloogiaid, mis aitavad klientidel rajada nende äri teadmistele, mitte oletustele. Eestis on SAS Institute klientideks teiste hulgas EMT, Elion, Maksu- ja Tolliamet, Statistikaamet jt. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.sas.com.