https://www.cvkeskus.ee/25771

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tehnoloogiagrupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25771

Tööpakkumise number

25771

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on tehnoloogiaprojektide plaanide elluviimise tagamine ja tehnoloogiliste ressursside jaotamine. Samuti tagab ta pideva tehnoloogilise toe olemasolu tootmisele ja vastutab vajaliku dokumentatsiooni korrashoiu eest; järgib tootmise mõõdikuid, analüüsib tootlikkust ja tegeleb protsesside parendamisega.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on elektriinseneri haridus, kesktasemel tööalase inglise keele oskus, arvutikasutamise oskus ning statistikaalased teadmised. Ootame ka meeskonnatöö, probleemilahenduse ja eestvedamise oskust ning tahet ennast pidevalt täiendada.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"Tehnoloogiagrupi juht"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.