Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149137

Tehnoloogia valdkonna värbamiskonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehnoloogia valdkonnas toimuvaga kursis olemine.
  • Klientide värbamisvajaduste tuvastamine ning omapoolsete lahenduste pakkumine.
  • Värbamisprojektide teostamine ja juhtimine (sihtpakkumiste tegemine, intervjueerimine, selekteerimine).
  • Klientide ja kandidaatide konsulteerimine.
  • Püstitatud müügieesmärkide saavutamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (võib olla lõpetamisel)
  • Arvestatav kogemus töös inimestega
  • Üldised teadmised äriprotsessidest ning tehnoloogiast (huvi selle vastu)
  • Ambitsioonikus ja tulemustele orienteeritus, hea koostöö oskus
  • Inglise keele oskus heal tasemel
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus.
  • Kohusetundlikkus ja järjepidevus.
  • Iseseisvus

Kasuks tuleb:
  • Varasem kokkupuude töötajate värbamise ja valikuga.
  • Varasem töökogemus tehnoloogiavaldkonnas.
  • Vene keele oskus

  • Võimalust töötada rahvusvahelises, edukas ja arenevas ettevõttes.
  • Mitmekesist, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.
  • Võimalust iseseisvalt tegutseda ning ise otsustada ja vastutada.
  • Põhipalka ja motiveerivat tulemuspalka.
  • Koolitusi ja enesearendust
  • Positiivseid, edumeelseid, toetavaid ja sõbralikke kolleege.

Tööpakkumise number
#149137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008

CVO Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega CVO Grupist välja kasvanud, professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 7 riigis üle Kesk- ja Ida-Euroopa 3 kaubamärki esindades – CVO Finance, CVO Technology, CVO Sales & Marketing Recruitment. Meie klientide seas on põhiliselt rahvusvahelised, oma tegevusalas tuntud ja kindlad ettevõtted.

CVO Technology Recruitment teenused toetuvad meie konsultantidele, kelle kasutada on suurimad andmebaasid ja kaasaegne värbamistehnoloogia. Me keskendume põhiliselt professionaalide värbamisele tehnoloogia sektoris (IT, telekommunikatsioon, tööstus/tootmine, ehitus jne.). Otsime oma meeskonda lisaks inimest, kes annaks oma panuse tehnoloogia valdkonna professionaalide otsingul. Potentsiaalne kandidaat peaks omama kutsumust olla mentoriks ja karjäärikonsultandiks nimetatud sihtgrupile.

Vaata rohkem