Tehnoloogia ja innovatsiooni talituse innovaatilise hingega peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173049

Tööpakkumise number

173049

Töö kirjeldus

Peaspetsialistil avaneb võimalus lüüa kaasa innovatsioonialase teadlikkuse tõstmises Eestis. Tegemist on Eesti noortele, ettevõtjatele ning arvamusliidritele suunatud programmiga, mis aitab kujundada uuendusmeelset hoiakut, loob koostöövõimalusi läbi osaliste kokku toomise ning inspireerib ja toob välja võimalusi leidmaks uusi lahendusi edu saavutamiseks.

Lisaks lööb peaspetsialist aktiivselt kaasa ka teiste, eelkõige Eesti ettevõtete, teadus- ja arendusasutuste ning avaliku sektori uuendusmeelsuse edendamisega seotud tegevuste, toetusprogrammide jm algatuste väljatöötamisel, nende käekäigu jälgimisel ja tulemuste hindamisel.

Nõudmised kandidaadile

Meie väikeses töises meeskonnas hinnatakse julget, aktiivset ja rõõmsameelset kaaslast, kes tunneb huvi ja saab aru innovatsioonivaldkonnast ja sellega seotud väljakutsetest, tahab ja oskab teha koostööd rohkearvuliste partneritega nii kodu- kui välismaal ning saab iseseisvalt hakkama korrektses eesti ja inglise keeles rääkimise ning kirjutamisega. Kõrgharidus on vajalikuks eelduseks, kuid mitte ilma iseseisva mõtlemis- ja tegutsemisoskuse ning väga hea esinemis- ja läbirääkimisoskuseta.

Töö eeldab esinduslikkust, eesmärgipärast tegutsemist ning vastutuse võtmist oma töö tulemuste eest, mõõdukat rutiinitaluvust ning aeg-ajalt sagedast reisimist.

Lisaks arendavale ja vaheldusrikkale tööle valdkonnas, mis omab strateegilist mõõdet kogu Eesti majanduse ja ühiskonna pikaajalises ja edukas arengus ning heale seltskonnale pakume konkurentsivõimelist palka, avaraid erialaseid koolitus- ja täiendõppevõimalusi ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Avalduse ja CV palume saata hiljemalt 13. veebruar 2009. a. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda Tallinn 15072 Harju 11 või cv(ät)mkm.ee märksõnaga “tehnoloogia ja innovatsioon”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2009

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.