Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670339

Tehnoloogia insener

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööks on Koeru ja Türi-Alliku mootoritehaste tehnoloogiliste protsesside loomine ja rakendamine ning praktiliste ja ökonoomsete lahenduste leidmine

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on tehniline kõrgharidus (või on see omandamisel) ning oskus kasutada SolidWorks programme. Sul on soov ennast arendada, oled süsteemne, põhjalik ja kohusetundlik ning avatud uuendustele. Räägid heal tasemel eesti kui ka inglise keelt.

Pakume Sulle väljakutseid ja huvitavat tööd ning isiklikke arneguvõimalusi, osalemist rahvusvahelistes projektides, head töökeskkonda, töötasu al br 1500 eur

Tööpakkumise number
#670339

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Konesko on elektrimootoreid ja -komponente valmistav ettevõte ning Kesk-Eesti üks suurimaid tööandjaid.

Vaata rohkem