Värsked tööpakkumised

Tehnoloogia hooldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90647

Tööpakkumise number

90647

Töö kirjeldus

Tehnoloogia hooldusjuhi peamised tööülesanded on osakonna juhina tagada tehnilise aparatuuri optimaalne hooldus ja remont ning hooldusnõuete kehtestamine uute tehniliste lahenduste valikul ja juurutamisel.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame et Sul on:
· vähemalt tehniline kesk-eri haridus
· soovitavalt meeskondade juhtimise kogemus
· energiat ja pealehakkamist oma ideede ellu rakendamisel
· tehnilist taipu ja soovi areneda
· hea teadmine hooldusteenuse olemusest ja tähtsusest
· hea kohanemisvõime kiirelt muutuvas tehnilises keskkonnas

Pakume Sulle huvitavat tööd, meeldivat kollektiivi ning häid töötingimusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

Eesti Televisioon alustas tegevust 19. juulil 1955. aastal, näidates telepilti tolleaegsele mõnesajale teleriomanikule vaid nädalavahetusel. Tänasel päeval saab ETV programmi jälgida 24 tundi päevas, millest omasaated moodustavad 60%. Kuigi ETV on Eestis suurim meediaettevõte on ta üks väiksemaid rahvustelevisioone Euroopas. Eesti Televisioonis töötab 425 inimest, kellest enamus tegeleb programmi tootmisega. Saadete tegijaid toetavad tehniline- ja administratiivpersonal.