https://www.cvkeskus.ee/654979
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Mida sa tegema hakkad?

Ametikoha eesmärk on arvutite ja nutiseadmete paranduse valdkondade tehnoloogiliste lahenduste edasi arendamine, uute lahenduste leidmine ja juurutamine. Ülesanneteks on tehnoloogiate, seadmete, erilahenduste arendusprojektide algatamine ja vedamine eesmärgiga efektiivistada ning automatiseerida tootmisprotsessi. Samuti tehnoloogilise infrastruktuuri kaardistamine ja edasi arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle

Sa omad kogemust tootmistehnoloogiate ning tootmisliinide arenduse valdkonnas. Sa oled kursis tärkavate tehnoloogiatega ning omad ettekujutust kuidas neid tootmisettevõttes rakendada. Sa oled kõrgelt haritud tehnoloogia, protsesside või muu sarnase ala professionaal. Sul on ette näidata keeruliste tehnoloogiliste probleemide lahendusnäiteid. Sul on rahvusvahelise suhtlemise kogemus ning valmisolek töölähetusteks.


Ettevõte pakub

Meil saad Sa võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime Sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#654979

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2020
Tehnoloogia arendusinsener Tehnoloogia arendusinsener

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 300 töötajat.

Vaata rohkem

Tehnoloogia arendusinsener
You are applying to:
Tehnoloogia arendusinsener
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!