Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42184

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tehnoloogia kontroll, retseptidest kinnipidamise kontroll;
kogu tehase toodangu vastavuse kontroll standarditele;
ettevõtte tootmisprotsessi analüüsja tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine;
uute toodete väljatöötamine, prooviküpsetused;

Ootused kandidaadile

erialane baasharidus;
eelnev töökogemus toiduainetetööstuses;
valmisolek muutusteks;
pingetaluvus;
arvutioskus
saksa või inglise keele oskus suhtlustasandil

konkurentsivõimelist töötasu ning arengu-ja karjäärivõimalusi;
koolitusi ja seminare nii tööandja kui äripartnerite poolt;
vajadusel ettevõtte auto kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#42184
Tehnoloog