Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797770

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Viljandi Aken ja Uks on Baltikumi suuremaid puidust aknaid ja uksi tootvaid ettevõtteid.

Oleme Viljandi üks suuremaid tööandjaid, kes müüb oma toodangust ligi 90% väljaspool Eestit.

Peamised sihtriigid on Rootsi, Soome, Norra ja Taani.

Vajame oma meeskonda

TEHNOLOOGI,

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame

- teadmisi puidutehnoloogia valdkonnas

- arvutikasutamise oskust

- head suhtlemisoskust ja tehnilist taipu.

- kasuks tuleb inglise keele oskus

Kandideerimisel osalemise tähtaeg:  kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

Võtame kontakti ametikohale CV põhjal sobivamate  kandidaatidega.

Lisainfo

CV saata aadressil AS Viljandi Aken ja Uks, Puidu tänav 6, 71020 Viljandi, e-posti aadressil: vau(at)vau.ee Märgusõna „Tehnoloog“.

Tööpakkumise number
#797770

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2022
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tehnoloog