Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244757

Tehnoloog-tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* mootoritehase tehnoloogilise protsessi jälgimine, planeerimine, arendamine
* arvprogrammjuhtimisega pinkide haldamine
* toodangu kvaliteedi protsessi jälgimine ja parendamine

Ootused kandidaadile

* tehniline haridus (kõrg/ eriharidus); kasuks tuleb erialase töö praktiline kogemus
* masinaehituse alased teadmised
* CAM/CAD projekteerimistarkvara valdamine
* hea inglise keele oskus; kasuks tuleb soome keele oskus
* iseseisvus, hea analüüsivõime
* väga hea pingetaluvus
* koostöö- ja algatusvõime
* kiire kohanemisvõime

Ettevõte pakub

* püsivat töösuhet ja motiveerivat töötasu alates 1500 EUR
* arenguvõimalusi
* tänapäevast töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid
* võimalust töötada koos tegusa meeskonnaga
* vastutusrikast, iseseisvat ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#244757

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
17. november 2011

AS Konesko on 1992. aastal eesti erakapitalil asutatud rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö.

Vaata rohkem