Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314987

Tehnoloog- tootearendaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete väljatöötamine ja olemasolevate toodete parendamine;
  • tehnoloogiliste juhendite koostamine ja rakendamine tootmisse;
  • kondiitri- ja väikesaiatoodete kvaliteedi tagamine;
  • hügieenireeglite ning puhastusprogrammide täitmise kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • toidutehnoloogia alane eriharidus;
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • arvuti kasutamise oskus vähemalt tavakasutaja tasemel (Excel);
  • hea kohanemisvõime ja pingetaluvus ning süstemaatiline ja korrektne suhtumine töösse;
  • huvi tootmise ja kvaliteedivaldkonna vastu, soov õppida ja areneda.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi ja enesetäiendamise võimalust;
  • koolitusi ja seminare nii tööandja kui välispartnerite juures;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõttesiseseid soodustusi.
Abistame elukoha leidmisel.

Lisainfo

Kandideeri kindlasti kui Sul on huvi toidu ja tehnoloogia valdkonna vastu, Sa ei karda pingelisi ja huvitavaid olukordi ja tunned, et Sind köidab suhtlemine inimestega, olles loov ja avatud!

Tööpakkumise number
#314987

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. august 2013
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2013

Värskete ja külmutatud pagaritoodete valmistamisega tegelev Cristella VT OÜ on Eestis üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 200 inimesele.
Cristella VT on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja omab toiduohutuse sertifikaati ISO 22000.
Võrus valmistatud toodangut turustatakse nii Eestis kui ka välisriikides.

Vaata rohkem