Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62379

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmistehnoloogia väljatöötamine ja juurutamine
* tootmises tehnilise dokumentatsiooni ettevalmistamine
* kohalike spetsialistide väljaõpetamine

Ootused kandidaadile

* tehniline haridus
* hea arvuti kasutamise oskus (Excel, AutoCAD, CAD/CAM)
* min. 3-aastane eelnev töökogemus (soovitavalt lehtmetalli töötlemine või avatäidete valmistamine)
* hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

* lepinguga tööd Hiinas 3-12 kuud
* eelnevat väljaõpet Eesti tehases
* enesearendamisvõimalusi
* rahvusvahelise firma töökogemust
* töötingimused kokkuleppel

Lisainfo

Kandideerimiseks saata inglise keelne CV

Tööpakkumise number
#62379
Tehnoloog