Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65257

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1.Uute detailide ja toodete tootmisesse juurutamine.
2.Pidev toodangu kvaliteedi jälgimine tootmisprotsessis.
3.Tootmistehnoloogia ja tööprotsessi efektiivsuse tõstmine, arendamine ning kaasajastamine.
4.Töövahendite,tööriistade ja vajalike tarvikute väljavalimine ja tellimine.
5.Tootmistehnoloogilise väljaõppe teostamine ja töötajatele õigete töövõtete õpetamine.
6.Tootmistehnoloogiate koostamine ja osalemine hinnapäringu protsessis.

Ootused kandidaadile

- Kutse-, rakenduskõrg- ja/või kõrgharidus tehnika, mehaanika valdkonnas;
- Hea tehniline taip;
- Täpsus, korrektsus;
- Organiseerimise- ja suhtlemise oskus;
- Eelnev töökogemus tootmisinseneri või tehnoloogina;
- Arvutikasutamise oskused;
- Teadmised ISO kvaliteedisüsteemidest.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- töökeskonda rahvusvahelises ettevõttes
- Tartu tööturul konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#65257
Tehnoloog