Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119914

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehnoloogilise protsessi jälgimine ja kontroll

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust
  • erialast töökogemust
  • korrektsust
  • positiivsust ja arenemissoovi

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku väljaõpet
  • stabiilset tööd Eesti juhtivas pagaritööstusettevõttes
  • häid ja nüüdisaegseid töötingimusi
  • tähtajalist tööd

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV aadressil Sepa 21a, 50410 Tartu märgusõnaga \\\"Tehnoloog\\"

Tööpakkumise number
#119914

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

AS LEIBUR on ligi 320 töötajaga Eesti juhtiv pagaritööstusettevõte. AS Leibur kuulub rahvusvahelisse pagaritööstuskontserni Vaasan & Vaasan Oy, mis tegutseb Soome, Rootsi, Eesti, Läti ja Leedu turgudel.
AS Leiburi tegevus on suunatud klientide ja tarbijate vajaduste rahuldamisele.

Vaata rohkem

Tehnoloog