Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118708

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnoloog täpsustab ja koostab tellimuste alusel tootmiseks vajamineva dokumentatsiooni - tööjoonised, töölehed, materjali kululehed ning muudatused koostöös meistritega.
Koostöös tootmistehnoloogiga vaatab üle ja vajadusel parandab ning täpsustab tellimuste üksikasjad.
Koostöös ostujuhiga määrab kindlaks erilahenduste materjalikulud ja kasutamise võimalused.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame puidutöötlemisalast eriharidust ja tootmisettevõttes vähemalt 3 aastase töötamise kogemust.
Arvuti kasutamise oskust, spetsialisti tasandil (Excel, AutoCAD).
Kasuks tuleb aknatootmise tehnoloogia tundmine.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat lisatasu

Lisainfo

Võimalus töötada Tallinnas või Tartus

Tööpakkumise number
#118708

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Alustades juba 1989.a. võib Lasita Aken AS pidada üheks vanimaks tööstuslikult puitakende tootmisega tegelevaks ettevõtteks Eestis. Järjepidev areng on lisanud kogemusi, misläbi on loodud kõrgekvaliteediline toode nõudlikule maitsele.

Vaata rohkem

Tehnoloog