Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #240973

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete jooniste, spetsifikatsioonide, paigaldusjuhiste, pakkeskeemide koostamine
  • Kaubakoodide loomine ja kaubatabeli haldus majandustarkvaras Axapta
  • Toodete omahinnaarvestus ja TÜV sertifitseerimine
  • Tootmisosakonna ja müügiosakonna konsulteerimine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Varasem töökogemus tehnoloogina
  • Väga heal tasemel CAD’i ja MS Exceli tundmine
  • Inglise keele oskus suhtlustasemel
  • Kohusetundlikkus, pingetaluvus ja meeskonnatöö oskus

  • Häid töövahendeid sh Autodesk Product Design Suite Premium 2012 täispakett
  • Heade töötulemuste eest head palka
  • Karjäärivõimalusi ühes suurimas puidukontsernis Eestis
  • Soovi korral on töökoha asukohaks Impresti Ojaküla kontor Lääne-Virumaal

Tööpakkumise number
#240973

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2011

AS IMPREST on suurim ümarfreesitud ja süvaimmutatud puittoodete tootja Baltikumis. 90% Impresti toodangust eksporditakse 17-sse Euroopa riiki. Ettevõte on asutatud 2000. aastal, annab tööd 70le inimesele ning kuulub rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks (www.lemeks.ee). Meie missiooniks on põhjamaise puidu väärindamine läbi toodete, mis pakuvad kauakestvat ja inimsõbralikku elukeskkonda.

Vaata rohkem

Tehnoloog