Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317447

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja selle haldamine
  • Tootmisprotsessi jälgimine ja parendamine
  • Tootmispersonali väljaõpetamine ja igapäevane tugi

Ootused kandidaadile

  • Arvutikasutus oskus (AutoCad, Excel)
  • Hea konstrueerimis- ja joonestamisoskus
  • Eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Tehniline taip ja mõtlemine
  • Ausus, täpsus, kohusetundlikkus, lojaalsus tööandjale
  • Meeskonnatöö oskused ja kogemused

  • Stabiilset töökohta ühes suuremas Eesti avatäidete tootmisettevõttes
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Töötamiseks vajalikku väljaõpet ja koolitusi

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • Inglise keele oskus
  • Eelnev töökogemus tootmisettevõttes
  • Arvutikasutamise oskus (SolidWorks, CAMplus) CNC masina kogemus

Tööpakkumise number
#317447

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2013
Kuulutus sisestati:
19. august 2013

Kevadel 2003 alustas OÜ Varumeesteenindus tööjõurendi teenust pakkumist oma ala pioneeride hulgas Baltimaades. Täna tegeleb ettevõte aktiivselt ka personalivalikuga ning on saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul.

Meie kliendiks on T-Tammer OÜ. Ettevõte on 1995. aastast tegelenud terasest avatäidete valmistamisega. Täna on ettevõte oma 80 töötajaga Eesti suurim terasest avatäidete valmistaja ja Stålprofil terasprofiilsüsteemide esindaja Baltimaades.
T-Tammer OÜ tootevalikusse kuuluvad terasprofiilidest uksed, aknad ja vaheseinad ning terasest silemetalluksed. Ettevõtte ekspordimaht oma toodangust on täna üle 65% ja liigub kasvavas suunas.
Ettevõtte 5000 ruutmeetrit kaasaegset tootmispinda paikneb Peterburi teel. T-Tammer OÜ on pereettevõte.

Vaata rohkem

Tehnoloog