Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294161

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja selle haldamine
  • tootmisprotsessi jälgimine ja parendamine
  • tootmispersonali väljaõpetamine ja igapäevane tugi
  • töökaitsealane kontroll tootmises

Ootused kandidaadile

  • arvutikasutuse oskus (Jet-Cam või NC-Express, AutoCad LT, Excel)
  • hea konstrueerimis- ja joonestamisoskus
  • eestikeele oskus kõnes ja kirjas
  • tehniline taip ja mõtlemine
  • ausus, täpsus, kohusetundlikkus, lojaalsus tööandjale
  • meeskonnatöö oskused ja kogemused

Ettevõte pakub

  • motiveerivat palgasüsteemi
  • sõbralikku kollektiivi
  • töötamiseks vajalikke koolitusi

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • vene ja inglise keele oskus
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes
  • arvutikasutamise oskus (SolidWorks, Visual Basic)

Tööpakkumise number
#294161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2012

Kevadel 2003 alustas OÜ Varumeesteenindus tööjõurendi teenust pakkumist oma ala pioneeride hulgas Baltimaades. Täna tegeleb ettevõte aktiivselt ka personalivalikuga ning on saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul.

Meie kliendiks on T-Tammer OÜ. Ettevõte on 1995. aastast tegelenud terasprofiilidest avatäidete valmistamisega. Tänaseks on ettevõtte kasvanud oma ca 80 töötajaga üheks Eesti suuremaks terasprofiilidest avatäidete valmistajaks. Lisaks avatäidetele valmistatakse ka roosevabast terasest piirdeid, erikäepidemeid, täisklaaslahendusi ja fassaade. Rootsist tuuakse maale ukse valmistamiseks vajalikke profiile - Stålprofil, mida müüakse ka teistele Eesti tootjatele. Esimene oma tootmishoone avati aastal 2002 ja teine, spetsiaalselt roostevaba toodangu valmistamiseks, aastal 2008. T-Tammer ekspordimaht oma toodangust on täna ca 60% ja liigub kasvavas suunas.

Vaata rohkem

Tehnoloog