Värsked tööpakkumised

Tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162999

Tööpakkumise number

162999

Töö kirjeldus

Tegevjuhi peamisteks ülesanneteks on uudsete konverentsiideede teostamine, koostöösuhete arendamine lektorite ja klientidega, meeskonna igapäevane juhtimine ning motiveerimine.

Nõudmised kandidaadile

Tegevjuht on kursis eesti koolitus- ja konverentsiturul toimuvaga, samuti müügi- ja turundusvaldkonnaga ning tunneb end kodus organisatsiooni arendamise ja juhtimise vallas. Tal on ambitsiooni rikastada tänast konverentsiformaati nii sisult kui vormilt. Talle meeldib suhelda ja pidada läbirääkimisi koostööpartnerite ja lektoritega nii kodu- kui välismaalt.
Ta on loominguline tootearendusvaldkonnas ning ta omab väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust. Tegevjuht on esinduslik ja vajadusel suudab end kehtestada.
Ta oskab püstitada eesmärke ning inspireerida meeskonda neid ühiselt saavutama.

Omalt poolt pakume vastutusrikast tööd, rutiinivaba töökeskkonda, laia suhtevõrgustikku, võimalusi enesearendamiseks ning -täiendamiseks ja tulemustest sõltuvat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2008
Kuulutus sisestati:
30. august 2008

Tallinna Konverentsid on kaheksandat aastat kvaliteetseid konverentse ja seminare korraldav koolitusfirma. Meil on kogemus enam kui 300 ürituse korraldamisel, kus on osalenud rohkem kui 20 000 inimest nii äri – kui ka avalikust sektorist.
Ootame Tallinna Konverentside kollektiiviga liituma kohusetundlikku, uuenduslike ideedega juhti, kes soovib tegutseda inimeste arendamise ja koolitusvaldkonnas.