Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625956

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootega seotud protseduuride parendamine, parandamine nii, et tootmine oleks nõuetekohane

Nõudmised kandidaadile

  • omad toidutehnoloogia alast haridust
  • omad teadmisi HACCP, BRC kvaliteedijuhtimissüsteemist
  • valdad väga hästi vene ja inglise keelt, räägid vabalt eesti keelt

  • Omalt poolt pakume Sulle rikastavat rutiinivaba töökogemust ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#625956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille tehased asuvad Eestis, Leedus, Venemaal ja Hispaanias. Grupis töötab kokku üle 8000 inimese, neist Eestis ligi 200. AS-is Paljassaare Kalatööstus toodetakse külmutatud kalatooteid, pitsasid ja pannkooke. Ligi 90% toodangust eksporditakse erinevatesse riikidesse üle maailma. Kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tehnoloog