Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59140

Tehnoloog-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- hinnapakkumise protsessis osalemine
- tehnilise dokumentatsiooni ettevalmistamine tootmiseks
- toodangu juurutamine tootmisesse
- tootmisprotsessi tehnoloogiline juhtimine
- tehnoloogilise rakistuse projekteerimine ja juurutamine
- tellijatega suhtlemine (tehnilistes küsimustes)
- toodangu kvaliteeti tagavate tegevuste määramine ja nende täitmise kontrollimine
- toote kvaliteedi kontrollimine ja vastavate dokumentide vormistamine
- toote valmistamiseks vajalike allhanketellimuste korraldamine

Ootused kandidaadile

1. Rakenduslik kõrgharidus
2. CAD-programmi kasutusoskus
3. B kategooria juhiload
4. eesti, vene, soome ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

1. täistööaeg
2. palk kokkuleppel

Tööpakkumise number
#59140