Värsked tööpakkumised

Tehnoloog-osakonnajuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35849

Tööpakkumise number

35849

Töö kirjeldus

Põhikohustuseks on kvaliteetse kulinaariatoodangu väljastamise tagamine ja kulinaariaosakonna juhtimine. Lisakohustusteks on toodete valmistamistehnoloogia õigsuse jälgimine ja arendamine ning tootearendus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame juhtimiskogemust, eelnevat töökogemust toiduainete alal ja erialast haridust toiduainete/toitlustuse alal.

Pakume huvitavat tööd arenevas ettevõttes. Töötasu 4000-4500 neto, vastavalt töötulemusele.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2004
Brutopalk:
Alates 4000 kuni 4500 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud.