Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522946

Tehnoloog-normeerija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
 Selgitada välja tööjõu vajaduse määrad (survevalus)
 Selgitada välja koostenormid (koosteosakondades)
 Teostada vastavad korrektsioonid ettevõtte infosüsteemides
 Töötada välja töökeskuste optimaalne ülesehitus

Ootused kandidaadile

Eeldame:
 Süsteemset ja analüütilist mõtlemisoskust
 Iseseisvust, otsustusvõimet, õiglustunnet
 Head pingetaluvust, täpsust
 Sarnase töö kogemust
 Töökogemust tootmisettevõttes
 Arvuti- ja infosüsteemide kasutamise kogemust

Kasuks tuleb:
 LEAN- ja ohutusalaste põhimõtete tundmine ja kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

Pakume:
 stabiilset töösuhet ja toetavat töökeskkonda
 vajadusel transpordivõimalust (kombinatsioon olemasolevate lahendustega)
 tööd rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#522946

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
12. märts 2018

CVKeskus.ee klient

RPC Group (www.rpc-group.com) on üks maailma juhtivaid
plastiku töötlejaid ning tehniliste komponentide valmistajaid. Promens AS kuulub RPC Gruppi ning pakub oma autotööstusega seotud klientidele plastmasstoodete tootmisteenust.

Vaata rohkem