Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221167

Tehnoloog-normeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Universaalse ja APJ suursisetreipingi tehnoloog-normeerija
Normeerimine ja sisetreipinkide suuremahuliste toodete paigaldamise ja mehaaniliste töötlemise tehnoloogia

Технолог-нормировщик на крупнорасточные универсальные станки и ЧПУ
Нормирование и Технология установки и мех.обработки крупногабаритных изделий на расточных станках

Ootused kandidaadile

Vastav tehniline korgharidus ja eelnev 5-15 a töökogemus ;
Kvalifikatsioon - insener-tehnoloog
PC tundmine, AutoCAD jms
Hea pingetaluvus

Соответствующее техническое высшее обрахование и опыт работы 5-15 лет
Квалификация - инженер-технолог
Знание PC, AutoCAD и т.п.
Стрессоустойчивость

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalusi;
Häid töökogemusi kaasaegses ettevõttes

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
Kogemuse olemasolu on kohustuslik!

Контакт только с подходящими кандидатами
Наличие опыта работы обязательно!

Tööpakkumise number
#221167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
7. märts 2011

BLRT Masinaehitus OÜ on Baltimaade suurima holdingu, BLRT Grupp AS, koosseisu kuuluv masinatehas. BLRT Masinaehitus OÜ kasutab erinevaid klassikalisi masinaehitusele omaseid tehnoloogiaid nagu malmivalu, sepistamine, mehaaniline töötlemine, seal hulgas arvjuhtimisega pinkidel, metallkonstruktsioonide keevitamine ning kuumtsinkimine. Ekspordime oma toodangut Euroopa Liidu ja Skandinaavia maadesse. Ettevõttes töötab 140 inimest.

Vaata rohkem