Värsked tööpakkumised

Tehnoloog-normeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35854

Tööpakkumise number

35854

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on tootmisprotsessi arendamine ning tööaja normeerimine koostöös tehnilise juhi ja teiste tootmise juhtidega.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:
• vastava kõrgharidus
• normeerimise, tootmisprotsessi planeerimise ja korralduse kogemus ning põhimõtete tundmine
• hea analüüsivõime
• arvuti kasutamise oskus
• eesti ja inglise keele oskus

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 17. oktoobriks 2004 aadressil Paldiski mnt 21, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com
Kandideerimissoovile lisada märgusõna „Tehnoloog-normeerija“.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2004

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

ENSTO ENSEK AS on 1992. aastast Eesti turul metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamisega tegelev ettevõte.