Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184837

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete väljatöötamine, katsetamine ja tootmisse juurutamine
  • juurutatud toodetele normdokumentatsiooni koostamine (analüüsid, tehniline kirjeldus, vastavusdeklaratsioon jne)
  • toodetele kalkulatsioonikaartide koostamine
  • toodete kvaliteedi jälgimine ja tööprotsesside õigsuse kontrollimine
  • kvaliteedivigade väljaselgitamine
  • kalkulatsioonidest, realiseerimisaegadest ja hügieeninõuetest kinnipidamise kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine
  • hea eesti, vene keele oskus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • hea arvutioskus (Excel, Word)
  • hea eneseväljendusoskus ja pingetaluvus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus toiduaintetööstuses

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses ning pidevalt arenevas ettevõttes
  • eneseteostusvõimalust
  • töötulemustele väärilist tasu
  • meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Töö tegemise asukoht on: Tobia küla, Rakvere vald.
Vastavalt tehnoloogi võimekusele on võimalik töötada kõigi kolme (kulinaaria-, pagari- ja vorstitsehh) või siis ühe tsehhi tehnoloogina.

Tööpakkumise number
#184837
Tehnoloog