Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61138

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagaritsehhi tehnoloogia jälgimine ja uuendamine. Uute toodete juurutamine ja rakendamine tootmisesse.

Ootused kandidaadile

Kutse- või kõrgharidus.
Varasemat töökogemust tehnoloogina või meistrina.
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime.
Windows keskkond tavakasutaja tasemel.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes.
Konkurentsivõimelist palka.
Arenemisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#61138
Tehnoloog