Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167876

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uste tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamine
- uste tööjooniste ja CNC pinkide programmide koostamine
- tootearendus
- tootmistarkvara arendus oma tootegrupi piires

Ootused kandidaadile

- valdab AutoCAD-i
- omab töökogemust tootmisettevõttes
- kasuks tuleb erialane haridus

- huvitavat ja arendavat tööd kõrgtasemel tehnoloogilise baasiga tootmisettevõttes
- ettevõttepoolse elamispinna võimalus

Tööpakkumise number
#167876

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. november 2008
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2008

Aru Grupp on puidutöötlemise ettevõte, mis toodab aknaid, uksi, treppe ja puitmaju. Tegutseme alates 1993. aastast. Meie tootmistes Lääne-Virumaal, Hulja külas töötab ligikaudu 200 inimest. Meil on tütarettevõtted nii Iirimaal kui Suurbritannias.

Vaata rohkem

Tehnoloog