Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551091

Tehnoloog- konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnoloogiliste protsesside väljatöötamine, arendamine ja parendamine, juurutamine jne.
Tehnoloogiliste protsesside kirjeldamine tootekaartidele/retseptidele (Directo tarkvara)
Tehniliste dokumentatsioonide vormistamine
CNC programmide koostamine

Ootused kandidaadile

Omad või oled omandamas insenertehnilist haridust
Sul on AutoCad või SolidEdge keskkonna kogemus ja kasutusoskus
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
Masinaehitusliku projekteerimise töökogemus
Metallitöö kogemus
Mastercam kasutusoskus
Isikliku sõiduvahendi olemasolu (halb ühistranspordi ühendus). Asume Tabasalu lähedal

Ettevõte pakub

Täis- osalise tööajaga tööd
Täiendavat väljaõpet
Arengu ja eneseteostusvõimalusi
Mitmekülgset ja huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#551091

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2018
Kuulutus sisestati:
13. august 2018

Iron Baltic OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb mototehnika lisavarustuse projekteerimise ja tootmisega. Meie tooted on populaarsed motohuviliste seas ning müük toimib edukalt üle maailma.

Vaata rohkem