Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323041

Tehnoloog - klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tagab tellimuste kiire ja efektiivse haldamise tagamaks klientide rahulolu, mille käigus koordineerib tellimuste vastuvõtu ja administreerimise protsessi;
  • koostab hinnakalkulatsioonid;
  • osaleb toote spetsifikatsioonide loomisel (joonised, materjalitellimused, materjalioptimeerimiskavad);
  • vajadusel tutvustab tootmise tootegrupijuhtidele toodete tootmise tehnilisi tingimusi;
  • vahendab infot materjalivajaduse kohta hankijatega;
  • haldab ja kaasajastab kliente ja tooteid puudutavat andmebaasi;
  • vastutab toodete ja tellimuste vastavuse eest Axaptas;
  • teostab toodete tulemuslikkuse analüüse.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt tehniline);
  • väga hea arvutikasutamise oskus ja analüüsivõime;
  • hea eesti ja inglise keele oskus (suuline ja kirjalik), soome ja vene keele oskus tuleb kasuks;
  • väga hea suhtlemisoskus ja probleemide lahendamise oskus;
  • sobiv kandidaat hindab meeskonnatööd, on positiivse ellusuhtumisega ning toimib kriitilistes töösituatsioonides konstruktiivselt;
  • kasuks tuleb kogemus (äri)klienditeeninduses ja/või sisseostuga seotud töös;
  • kasuks tuleb joonestamise kogemus ja töökogemus tootmisettevõttest.

stabiilset tööd arenevas ettevõttes, arenguvõimalusi globaalses organisatsioonis, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti ja võimalusi enesetäiendamiseks
ning väljakutseid töös, meeldivat kollektiivi ja töötajasõbralikku ettevõtet.

Lisainfo

telefonil 6651802, Ingrit Kaldoja.
Kandideerida saab läbi CV Keskuse või saates CV ja motivatsioonikirja e-posti aadressil ingrit.kaldoja[at]executivelab.ee.

Tööpakkumise number
#323041

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

Nefab Packaging OÜ kuulub Nefabi kontserni, mis on Rootsi kapitalil põhinev ettevõte. Nefab tegutseb Eestis alates 2001. aastast Tallinna lähedal Lagedil ning pakub ettevõtetele terviklikke pakendilahendusi. Nefabi ettevõte Eestis vastutab Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel äritegevuse arendamise eest. Seoses suurenenud tellimusmahtudega laiendas Nefab 2012. aastal seniseid tootmis- ja laopindu kahekordselt. Hetkel on Eesti esinduses ligi 250 töötajat.
Nefabi kontseptsioon hõlmab kogu logistikavoo alates pakendamiskonsultatsioonidest kuni lõpliku lahenduse tootmiseni transpordi ja materjalikäsitsemise jaoks. Nefabi tegevus on suunatud kolmele põhialusele: ülemaailmne kohalolek, partnerlus ning terviklikud lahendused. Nefabi esindused on hetkel Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas ning Aasias. Nefabi olulisemad kliendid on telekomi-, energia-, töötleva, meditsiini-, auto-, lennu- ja kosmosetööstuse valdkonnas.
Tootmise juhtimiseks ja töötajate paremaks kaasamiseks liituti Eestis ainulaadse 20 võtme programmi rakendajatega. Omatakse ISO 9001, 14001 sertifikaate. Tunnustuse saavutamiseks tehakse koostööd: "Edasipürgiv organisatsioon" (Committed to Excellence). Lähemalt saab Nefabi kohta informatsiooni www.nefab.ee.

Vaata rohkem