Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139369

Tehnoloog (insener)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui soovid töötada rahvusvahelises meeskonnas, ennast kogemuste ja teadmiste poolest uuele tasemele viia ning aidata meie klientidel areneda koos meiega, siis võib sobida sulle TEHNOLOOGI (insener) ametikoht Tarkon AS koostetootmisosakonnas.
Vajame tehnoloogi elektromehaanilisi koostetöid tegevasse jaoskonda.
Töö sisaldab uute toodete tootmisse juurutamist ja tehnoloogilise toe tagamist, tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamist, kulu- ja ajanormide arvutamist, olemasolevate tehnoloogiate täiustamist.

Ootused kandidaadile

Tehnoloogi ametikoht eeldab tehnilist , tehnoloogilist haridust. Et töös edukas olla peavad olema teadmised tootmisest, tehnoloogiast, seadmetest ja materjalidest. Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisinseneri või tehnoloogina. Vajalikud on personaalne initsiatiivikus, tulemustele orienteeritus, organiseerimise- ja suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, täpsus töös. Vajalik on hea inglise keele oskus, sest suhtlemine tööde tellijatega toimub inglise keeles.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Tööalast koolitust, huvitavat ja vastutusrikast tööd. Meeldivaid ning koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Kui tundsid eelpoolkirjapandust vähemalt osaliselt ära, et see töö võiks huvi pakkuda, siis ootame kandideerima!

Tööpakkumise number
#139369

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2008

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub HSF Hanza AB ettevõtete grupi hulka. HSF Hanza grupi tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Poolas. Tarkonis töötab 520 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.

Vaata rohkem