Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347170

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Uute toodete juurutamine;
-Tootmisprotsessi tehnoloogiline kontrollimine ja juhendamine;
-Toodete retseptuuri koostamine ja kinnitamine;
-HACCP süsteemi seire ja kaasajastamine;

Ootused kandidaadile

- Soovitavalt kõrgharidust toiduainete / lihatööstuse alal
- Kogemus tehnoloogina (soovitavalt liha vorsti tootmises);
- HACCP süsteemi tundmine
- Juhiluba
- Enesekindlust
- Soov töötada meeskonnas
- Võimalust töötada täisajaga
- Vene ja eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- Motiveerivat palka
- Häid töötingimusi
- Vajadusel elukoht

Tööpakkumise number
#347170

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014

Dünaamiline ettevõte Eestis AS UVIC (ettevõte on turul 20 aastat) kutsub oma meeskonda TEHNOLOOGI vorsti-ja lihatoodete tootmiseks.

Vaata rohkem

Tehnoloog