Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309706

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lehetöölemiskeskustele programmide koostamine ja jooniste ettevalmistamine tootmiseks.
Töötamine majandustarkvaraga Axapta.

Ootused kandidaadile

tehniline kutsekeskharidus
eesti keele oskust suhtlemistasandil
töökogemus antud valdkonnas
inglise keele oskus
Kasuks tuleb:
soome keele oskus
3D-joonestamisoskust programmidega SolidEdge
Axapta majandustarkvara tundmine

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- Sõbralikku ja abivalmist meeskonda
- Arendavat ja kaasaaegset töökeskkonda
- Tagatud transport Tallinna erinevatest linnaosadest Tabasallu ja tagasi

Tööpakkumise number
#309706

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
31. mai 2013

Ojala Group on Soomes 50-aastast kogemust omav metallitöötlemise allhanketeenuse pakkuja, kellele kuuluvad edukad tootmisettevõtted mitmes riigis. Tootmistegevuse laiendamise tõttu otsime oma meeskonda järgmisi töötajaid.

Vaata rohkem

Tehnoloog