Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337400

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda POLÜMEERIDE TEHNOLOOGI, kelle tööülesanneteks on:
Ettevõtte tootmistehnoloogia juhtimine ja arendamine termo-, vormimis-, komplekteerimis- ja vesilõikuse seadmetel, et tagada tootmisplaani täitmiseks vajalikus hulgas, sortimendis ja kvaliteedis toodangut.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus
  • Kasuks tuleb töökogemus antud valdkonnas
  • Tehnilised teadmised
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus
  • Arvuti (Word, Excel) kasutamise oskus
  • Analüüsi- ja otsustuvõime, planeerimisoskus
  • Pingetaluvus
  • Koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Koolitus- ja arenguvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Lisasoodustusi
  • Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#337400

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

AS Mistra-Autex on ligi 28 a. tegutsenud keskmise suurusega ettevõtte, mis asub Tallinnast 35 kilomeetri kaugusel - Raasikul. Firmas töötab 185 inimest ning ettevõtte põhitegevuseks on nõeltöödeldud ja taftitud siseviimistlusmaterjalide ja detailide tootmine autotööstustele ning nende allhankijatele.
Ettevõte omab ISO9002/TS16949 ning ISO14001 tunnistust.

Vaata rohkem

Tehnoloog