Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171449

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda POLÜMEERIDE TEHNOLOOGI, kelle tööülesandeks on ettevõtte tootmistehnoloogia juhtimine ja arendamine survevalu ja ekstrusiooniseadmetel, et tagada müügilaani täitmiseks vajalikus hulgas, sortimendis ja kvaliteedis toodangut.

Ootused kandidaadile

*erialane kõrgharidus ja töökogemus antud valdkonnas
*tehnilised teadmised
*väga hea eesti keele oskus
*suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus
*arvutiprogrammide word ja excel lõppkasutaja
*koostööoskus
*pigetaluvus
*analüüsivõime

Ettevõte pakub

*konkurentsivõimelist töötasu
*huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
*koolitus-ja arenguvõimalusi
*kaasaegset töökeskkonda
*lisasoodustusi
*sõbralikku meeskonda
*häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#171449

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2008

AS Mistra-Autex toodab nõeltöödeldud ja taftitud siseviimistlusmaterjale ning detaile autotööstusele ja nende allhankijatele

Vaata rohkem

Tehnoloog