Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309415

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodete tootmisesse juurutamine
  • tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine
  • kulu- ja ajanormide arvutamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (võib olla lõpetamisel)
  • oskus lugeda jooniseid
  • suutlikkus töötada pingelistes olukordades
  • eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
  • kohusetundlikkus ja ausus, hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb:
  • ERP süsteemide tundmine
  • varasem töökogemus
  • soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • nüüdisaegset töökeskkonda
  • huvitavat, vastutusrikast ja arendavat tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • tööks vajalikke koolitusi

Tööpakkumise number
#309415

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
29. mai 2013

Makron Estonia OÜ on professionaalne masinaehitusettevõte mis tegeleb peamiselt keskmise keerukusega transportöörseadmete valmistamisega.

Vaata rohkem

Tehnoloog