Värsked tööpakkumised

Tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62257

Tööpakkumise number

62257

Töö kirjeldus

Tehnoloogi ülesanneteks on AutoCad või SolidEdge programmi abil detailide paigutamine materjalile, tootmise ettevalmistustööde igapäevane tegemine, klientidega tehnilistes küsimustes suhtlemine, uute tehnoloogiate ning seadmete valik ja juurutamine. Samuti tehnilise dokumentatsiooni korrashoid, täiendamine ja kaasajastamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
keskharidust ja AutoCad või SolidEdge programmiga töökogemust
või tehnilist haridust ja huvi AutoCad või SolidEdge programmiga töötada.
Vajalik suuline ja kirjalik eesti keele ja suhtlemistasemel vene keele oskus ning arusaamine inglisekeelsetest tellimustest.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet.

Eeliseks on töökogemus tehnoloogina õmblus- või metallitööstuses.

Ettevõte pakub

Pakume
huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV hiljemalt 26. märtsiks 2006
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. märts 2006
Kuulutus sisestati:
14. märts 2006

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab 140 inimest.