Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58381

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Büroomööblitoodete valmistamise tehnoloogilise protsessi väljatöötamine ja selle kulgemise tagamine
  • Töödeldavate detailide mõõtude tagamine lähtuvalt joonistest
  • Töökoht asub Kosel, Harjumaal

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (puidutöötlemise tehnoloog) või selle omandamine
  • Eelnev töökogemus mööbli projekteerimisel
  • Mööblikonstruktsioonide ja tootmise tehnoloogia tundmine
  • Kaasaegsete puidutöötlemisseadmete tundmine
  • Vastutustunne ja täpsus

  • Parimaid töötingimusi ja võimalust töötada kaasaegsete tehnoloogiatega
  • Meeldivat ja teotahtelist kollektiivi
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#58381
Tehnoloog