Värsked tööpakkumised

Tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160801

Tööpakkumise number

160801

Töö kirjeldus

Tehnoloogi ametikoha eesmärgiks on tagada tehnoloogilise protsessi vastavus kehtestatud standarditele ja reeglitele, mis tagaks kvaliteetse toote.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja täpsust. Eeldatavad isikuomadused on rahulikkus, õpivalmidus ja pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime, soov meeskonnatööks. Nõutav arvuti kasutamise oskus, samuti eelnev töökogemus ja hea eesti keele oskus.
Tehnoloog peab tundma alusmaterjalide keemilisi omadusi, samuti kuumtsinkimise mõju erinevatele terastoodetele. Seega nõutav keemia-alane(materjaliõpetustundmine) haridus.

AS Paldiski Tsingipada pakub Sulle erakordset võimalust võtta osa Põhjamaade ning Ida-Euroopa moodsaima kuumtsinkimistehase ülesehitamisest ja käivitamisest. Sul on võimalus osaleda ISO kvaliteedijuhtimis- ja keskkonnajuhtimissüsteemi juurutamise protsessis. Tööga kaasneb motiveeriv kompensatsioonipakett.
Samuti pakume eneseteostusvõimalust ja arengut toetavat koolitust, konkurentsivõimelist töötasu ning meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Asume: Paldiski linnas

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2008
Kuulutus sisestati:
11. august 2008

AS Paldiski Tsingipada on 2006. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegemist on loodava kuumtsinkimise tehasega, mille planeeritav avamise aeg on 2008. aasta lõpp. Avatavasse tehasesse tuleb kõrgtehnoloogiline sisseseade ning planeeritav töötajate arv on kuni 45. Ettevõtte eesmärgiks on saada Baltikumi ja Põhjamaade moodsaimaks kuumtsinkimise tehaseks, mis pakub kiiret tarnet ja kvaliteetset toodangut ning on keskkonna- ja töötajasõbralik.