Värsked tööpakkumised

Tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378040

Tööpakkumise number

378040

Töö kirjeldus

Ootame tehnoloogia osakonnaga liituma TEHNOLOOGI, kelle põhiülesanneteks on pagari- ja käsitööüksuste tehnoloogiaalane juhtimine: tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine, toormaterjali ja kadude analüüs, tootmistööliste koolitamine ja töötajate juhendamine ja koolitamine ning kvaliteetse toote tootmise tagamine.
Pakume tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusele siirduva töötaja asendamise ajaks.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- toiduainete tehnoloogia kõrgharidust
- väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti ning suhtlemistasemel vene ja inglise keele oskust
- Exceli andmetöötluse oskust
- süsteemsust, korrektsust ja proaktiivsust
- suhtlemis- ja koolitusoskust
Eelis on kandidaadil, kellel on vähemalt 1-aastane tootmistöö kogemus.

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes.
Tööle ja koju sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- tervisetoas ravi- ja heaolu protseduurid tasuta,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo peatehnoloogilt telefonil 50 17764 või konkursi korralduslikes küsimustes telefonil 6877 783.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.