Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177951

Tehnohoolduse ja eritööde osakonna juhataja

Firma nimi peidetud
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lepinguliste klientide või ühekorde tellimuse esitanud klientide hoonete ja rajatiste tehnohoolduse ja heakorra eritööde teenuste korraldamine
Teenuste müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
Teenuste osutamiseks vajalike alltöövõttude korraldamine.
Teenuste kvaliteedi järelevalve korraldamine osakonnas ja tulemuste analüüsi esitamine juhtkonnale.
Alluvate töökeskkonna oganiseerimine, nende töö juhendamine ja kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus
eelnev juhtimis ja müügitöö kogemus
kliendile ja tulemustele orienteeritus
eesti ja vene keele oskus
hea analüüsivõime
suhtlemis- ja koostööoskus
valmisolek ametireisideks
B-kategooria autojuhilubajuhtimiskogemus

Ettevõte pakub

arendavat ja liikuvat tööd
head meeskonda
kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#177951

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
8. mai 2009

OÜ Pesumati on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on tegutsenud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist üle kogu vabariigi. Pesumati missiooniks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele püsivalt kõrge kvaliteediga kaasaegset ja usaldusväärset teenust. See on saanud võimalikuks tänu kliendi personaalsele ja paindlikule teenindamisele.

Vaata rohkem