Värsked tööpakkumised

Tehnohooldejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187262

Tööpakkumise number

187262

Töö kirjeldus

Lepinguliste klientide või ühekorde tellimuse esitanud klientide hoonete ja rajatiste tehnohoolduse ja heakorra eritööde teenuste korraldamine.
Teenuste müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
Teenuste osutamiseks vajalike alltöövõttude korraldamine.
Teenuste kvaliteedi järelevalve korraldamine osakonnas ja tulemuste analüüsi esitamine juhtkonnale.
Alluvate töökeskkonna oganiseerimine, nende töö juhendamine ja kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

Kskkonnatehnika alane kõrgharidus
Eelnev juhtimis ja müügitöö kogemus.
Kliendile ja tulemustele orienteeritus.
Väga hea eesti ja vene keele oskus.
Hea analüüsivõime.
Suhtlemis- ja koostööoskus.
Valmisolek ametireisideks.
B-kategooria autojuhilubajuhtimiskogemus.

Ettevõte pakub

Arendavat ja liikuvat tööd.
Head meeskonda.
Kaasaegseid töötingimusi.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
18. november 2009

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on tegutsenud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist üle kogu vabariigi. OÜ Kinnisvarateenindus missiooniks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele püsivalt kõrge kvaliteediga kaasaegset ja usaldusväärset teenust. See on saanud võimalikuks tänu kliendi personaalsele ja paindlikule teenindamisele.