Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138900

Tehniliste tekstide toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tõlke- ja lokaliseerimisfirma Synergium TLS otsib tehniliste tekstide toimetajat, kelle ülesanneteks on tõlketööde toimetamine ja kvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

Toimetaja peab olema kindlasti erialase hariduse, kiire taibu ja keskmisest parema arvutioskusega ning end inglise keeles vabalt väljendav energiline inimene, kes vajadusel ka pingelises oluorras hakkama saab. Kasuks tuleb toimetamise kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume parajat palka ja tublisti teadmisi.

Tööpakkumise number
#138900

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

Kui kasutad arvutit, lehitsed veebi, ostad uue kaamera või mobiiltelefoni, parandad hambaid või juhid traktorit, siis oled tõenäoliselt meiega kokku puutunud. Sest meie aitame aru saada, kuidas kõik see masinavärk töötab ja millal mis nuppu vajutada. Tõlgime kasutusjuhendeid ja lokaliseerime tarkvara. Ja mitte ainult.

Vaata rohkem