Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344502

Tehniliste teadmistega Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute klientide leidmine läbi aktiivse müügitegevuse (kliendikülastused, vajaduste
selgitamine, esitluste-kampaaniate korraldamine, pakkumiste koostamine);
  • Järelteenindus, tootepõhise müügitoe osutamine;
  • Kliendiandmebaasi regulaarne täitmine ja täiendamine;
  • Suhtlemine tarnijate ja koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

Müügitöö kogemus tehnilises valdkonnas
Keskharidus
Nii iseseisva kui meeskonnatöö kogemus
Väga hea eesti keele oskus
Heal tasemel inglise keele oskus
Kohusetundlikkust, julgust, proaktiivsust;
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb

  • Tehniline kõrg- või eriharidus;
  • Vene ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Lisaks põhipalgale tulemuspalka
  • Kõiki vajalikke kaasaegseid töövahendeid (ametiauto, sülearvuti, telefonikompensatsioon);
  • Erialaseid kui ka müügikoolitusi;
  • Enesetäiendamise võimalusi välispartnerite juures;
  • Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#344502

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
29. mai 2014

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 1994. a asutatud ettevõte, millle müügitegevus jaguneb mitme tootegrupi vahel – välisvõrgud, pumbad, kliimaseadmed, metallilõiketööriistad, tööstus ja merendus. Valdavalt tegeleb ettevõte hulgimüügiga ning nende klientideks on ehitusfirmad, tööstusettevõtted ja edasimüüjad.

Vaata rohkem