Värsked tööpakkumised

Tehniliste projektide kirjalik tõlk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40821

Tööpakkumise number

40821

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda vabakutselisi ja täistööajagatõlkijaid tehniliste (meditsiiniliste, juriidiliste) projektide kirjaliku tõlkimiseks
järgmistele keele paaridele: Eesti<>Vene, Eesti<>Inglise, Eesti<>Saksa, Eesti<>Prantsuse, Eesti<>Itaalia, Eesti<> Poola, Eesti<>Soome, Eesti<>Läti, Eesti<>Leedu, Vene<>Inglise ja Vene<>Saksa.

Nõudmised kandidaadile

• Bakalaureuse kraad lingvistikas
• Tehniliste (meditsiiniliste, juriidiliste) tekstide tõlke kogemus
• Töövõime: min. 1500 sõna päevas
• Kõrge pingetaluvus

Kasuks tuleb:
• CAT-tõlkeabiprogrammide kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

• stabiilset tööd

Lisainfo

Pakume tööd nii vabakutselistele kui ka täistööajaga tõlkijatele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2005
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2005

Baltic VIP on lokaliseerimisettevõte, mis on keskendunud üksnes Balti riikide keeltele, kultuuridele ja turgudele otsib oma meeskonda vabakutselisi ja täistööajaga tõlkijaid tehniliste (meditsiiniliste, juriidiliste) projektide kirjaliku tõlkimiseks