Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210449

Tehnilise toe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidele ja partneritele riistvara ja teenuste tehnilise toe pakkumine.
Klientide ja partnerite koolitamine.
Juhendmaterjalide koostamine.
Ettevõttesisese IT toe pakkumine oma meeskonnale.

Ootused kandidaadile

Varasem kokkupuude riistvara arendusega.
Väga hea suhtlemisoskus.
Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
Kõrgharidus mehhatroonika, elektroonika, automaatika või infotehnoloogia alal.

Kasuks tuleb:
kogemus programmeerimiskeelte, andmebaaside ja serverite haldusega.

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi.
Kaasaegseid töötingimusi.
Konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#210449

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. november 2010
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 1995. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb GSM- ja GPS-põhiste mugavus-, turva- ja jälgimisseadmete ning telemaatikateenuste pakkumisega.

Vaata rohkem