Värsked tööpakkumised

Tehnilise toe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38624

Tööpakkumise number

38624

Töö kirjeldus

Üks Eesti suurim kaabeltelevisiooni ja internetiteenust pakkuv firma pakub tööd tehnilise toe spetsialistile, kes tunneb hästi arvuteid, on analüüsivõimeline ja sobiv tööks klientidega.
Pead olema tehnilise haridusega, arenemisvõimeline ning suutma aidata meie teenuseid kasutavaid kliente. Omalt poolt pakume tehnilise toe koolitust, selgitame kuidas töötavad ja on omavahel seotud meie allüksused ning kuidas effektiivselt ja kiiresti lahendada kõiki kliendi probleeme.

Kui oled kindel, et sobid selleks tööks ja sul on soov suhelda telefonitsi klientidega, saada meile oma CV.

Nõudmised kandidaadile

• eesti ja vene keele vaba valdamine
• suhtlemisaldis ja tasakaalukas
• soov töötada ja oskus telefoniteeninduse alal
• internetiteenusega liituvate teenuste tundmine
• baasteadmised arvutivõrgu tehnoloogiast

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus arvutite valdkonnas
• oskus töötada Unix shell keskkonnas
• inglise keele oskus
• soovitatav vanus 20-35 a.

Ettevõte pakub

• profesionaalset töökeskkonda
• kaasaegseid töövahendeid
• ausaid ja avatud suhteid
• teadmistele ja oskustele vastavat palka

Lisainfo

• libisev töögraafik, ilma öövahetusteta
• tunnitasu
• sõbralik töökollektiiv

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2004