Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140925

Tehnilise toe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- E-Tervise infosüsteemile tehnilise toe pakkumisega seotud ülesanded:
- intsidentide registreerimine ja lahendusprotsessi jälgimine;
- intsidentide täpsustamine, lahendamine ja edastamine;
- kasutajate informeerimine lahenduskäikudest ja süsteemi hooldustöödest;
- arendajatele tagasiside edastamine süsteemi täiendusvajaduste kohta.
- märksõnad kasutatavate tehnoloogiate kohta: Oracle DB, AS, Webmethods, Java, XML.

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus; - töökogemus IT-valdkonnas ja teadmised kaasaegsetest IT-lahendustest; - väga hea eesti ja hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik); - hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus.

Kasuks tuleb - tervishoiuvaldkonna tundmine; - vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- töökogemust suures rahvusvahelises ettevõttes;
- konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#140925

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Manpoweri kliendiks on Hewlett-Packard OY Eesti filiaal.
HP on tehnoloogiliste lahenduste pakkuja tarbijatele, ettevõtetele ja institutsioonidele terves maailmas. Ettevõte pakub lahendusi, mis katavad IT infrastruktuuri, koduarvuteid, võrke, pildindust ja printimisseadmeid, suuri, väikseid ja keskmise suurusega ettevõtteid.

Vaata rohkem